Aktualizovali jsme aktualizátor!

Ne, není to apríl, opravdu se jedná o aktualizaci flexideo updateru. Začali jsme úpravou vzhledu a skončili uvolněním zcela nového programového vybavení s novými možnostmi. Snaha nabízet vám to nejlepší nás dovedla k vydání programového nástroje, který byl dosud využíván pouze interně, pro aktualizaci samotné platformy flexideo (ke stažení zde). V novém flexideo replikátoru, který jsme nedávno uvolnili, najdete mimo jiné možnost nastavení vlastní aktualizace vybrané aplikace prostřednictvím internetu.

Jaká jsou přednosti nového flexideo updateru? Kontroluje oblasti ve vašem zvoleném kmenovém projektu nebo jiné složce dle dodané nebo sestavené souborové mapy, ukládá si rozdíly, umožňuje náhledy, různé režimy apod., čímž vám umožňuje zveřejnit nové funkce jedním stisknutím tlačítka.

V cílových aplikacích se pak zobrazí nová aktualizace ke stažení a automatickému zavedení. Tak můžete elegantně spravovat například sdílené akce a vylepšovat je pomocí jediné kmenové aplikace, z jediného místa. Jakmile budete s úpravou spokojeni, provedete zveřejnění ve všech dalších připojených příbuzných aplikacích. Stejným nástrojem je možné aktualizovat i uživatelské šablony a v podstatě jakékoli další soubory sdílené mezi více instancemi flexideo systému, které jsou si vzájemně příbuzné a využívají stejné části.

Oproti běžným aktualizacím jsou aktualizace flexideo zvláštní tím, že nejsou podmíněné updatem kopie programů, ale pouze vybranými částmi v jinak často velmi odlišných systémech. Další informace o flexideo updateru, o jeho stažení a instalaci najdete zde.

Mějte se fajn a na shledanou příště, tentokrát u nové verze flexideo tools.