COMEX? Léta zkušeností, dlouhé měsíce vývoje, tisíce hodin ladění

Mohli bychom bouchnout šampaňské: první verze flexideo COMEX je na světě!

…A má se čím chlubit. Představte si systém, v němž jednotlivé dílčí komponenty (nikoli celé moduly) skládáte do funkčního obrazu zcela libovolně. Smysl toho všeho? Dle potřeb konkrétních uživatelů vznikají menší i větší aplikace pro konkrétní způsoby využití. Navíc,  ono „skládání“ se děje nikoli v měsících, týdnech či dnech, ale převážně v hodinách. Výsledek je na platformě nezávislý a vzhledově responzivní, data jsou spolehlivě zabezpečena nejvyššími standardy a nic není třeba instalovat. Stačí odkaz!

V duchu flexideo platformy jsme šli ještě dále: Jednotlivé komponenty totiž není nutné programovat. To, z čeho skládáte zmíněný funkční obraz aplikace pro konkrétní účel, jsou dokumenty, tabulky, složky a akce definované a nastavované flexideo replikátoremflexideo intranetem. Nové rozhraní COMEX je pak jakýmsi funkčním obalem všech možností a nástrojů, sestavených bez programování na předchozích stupních.

Flexideo COMEX umožňuje, abyste například tabulkám dali vzhled kalendářů či grafů. Obecně řečeno, doplňovat a rozšiřovat můžete nespočet funkčních vzhledů. Tak dochází k účinnému spojování aplikačního obsahu s novou a neustále aktualizovanou technologickou rovinou.

První výsledky nás obrovsky motivují, abychom systém ladili dále. Připravujeme vylepšenou verzi grafů, zobrazování dat tabulek ve formě mapy a mnoho dalšího. A věřte, že až zveřejníme hlavní verzi flexideo COMEX, tak to šampaňské už určitě bouchneme!