Jsme akční hrdinové – máme akční tabulky!

Vzhledem k tomu, že se flexideo action tables v praxi výborně osvědčily pro mnoho různých účelů, rozhodli jsme se je využít i v obráceném režimu. Ano, zní to trochu „divoce“, ale dává to naprostý smysl ve chvíli, kdy zjistíte, k čemu všemu je možné takový způsob využít.

Vlastně je to prosté: dosavadní flexideo akce užívaly přehledy jako zdroj dat – a nyní jsme princip otočili – přehledy mohou jako zdroj dat využívat akce. A pokud takovou akci ještě navíc spojíte s určitou webovou službou, můžete mít například přehled nových firem na obchodním rejstříku uvedený přímo jako tabulku uvnitř systému. Lze v ní vyhledávat, používat sloupcové filtry, zkrátka vše, co od tabulek vyžadujete.

Akční tabulky flexideo vám navíc poskytnou takové informace ze systému, které jsou k dispozici pouze prostřednictvím požadavku, a nikoli formou dotazu do databáze. Umožňují také kombinovat dotazy do flexideo aplikační databáze s dalšími zdroji dat stejně, jako se děje při manipulaci s daty při běžných procesech. Tabulka může být i výsledkem určité prováděcí akce, kdy každé její zobrazení obsáhne výpis potřebných prověřených dat.

Obecně lze říct, že flexideo action tables otevírají celou škálu možností transformačních akcí s jediným cílem: zobrazit uživateli všechna požadovaná data.

A my budeme velice rádi, když se s námi podělíte o další způsoby jejich uplatnění. Protože pro vás těmi „akčními hrdiny“ být chceme!