Kalendáře, úkoly, diáře – to vše snadno a rychle s vašimi daty

Jestli si myslíte, že je složité v aplikaci pro uživatele vytvořit diář s naprosto vlastními daty, filtry a nástroji, pak neznáte plně možnosti platformy flexideo.

Letos jsme pro vás vyvinuly zbrusu novou komponentu diáře, která, jak je v platformě flexideo dobrým zvykem, umí zobrazovat libovolná vaše data. Zobrazíte tak v diáři události či úkoly stejně dobře jako třeba smlouvy k fakturaci, čas, kdy je dobré pít kávu, návštěvní hodiny obchodů v okolí nebo doby trvání pracovních úkonů či cokoli, co vás napadne.

Můžete k těmto informacím rovnou připojit i celou řadu nástrojů, které si pro tyto nejrůznější položky vymyslíte a sestavíte. Snadno tak  třeba přeorganizujete diář dle vaší vlastní potřeby, přidáte položky nové z těch stávajících nebo zkrátka cokoli dle vámi definovaných funkcí, které již dnes třeba i v aplikaci máte.

Vše je naprosto otevřené a použitelné pro ty nejspecifičtější účely, které si jen umíte představit. Jednotlivé položky nemusí mít jen datum a čas, ale můžete si do nich definovat naprosto libovolný obsah, který lze nějak vztáhnout k datu a případně času.

Vše pak snadno prohlédnete v denním, týdenním či měsíčním náhledu, položky můžete zcela dle svých nastavení filtrovat, skrývat, zobrazovat, obarvovat, v čase měnit apod. Diář může mít různé velikosti a rozměry tak, aby přesně zapadal na místo, které mu určíte.

Opět jsme se snažili překročit hranice možného a zpřístupnit snadnou realizaci předem neznámých potřeb v podobě dobře známé, jako je právě diář.

Doufáme, že diář, stejně jako celá řada dalších komponent vám bude ve vašich aplikacích dobře sloužit.