Nová verze flexideo serveru je na světě!

Máme opět důvod k oslavě: Ukončili jsme práce na nové verzi flexideo serveru a publikovali jeho další aktualizaci. Verze se delší dobu vyskytovala na našem firemním GITu a dnes již můžeme říci: Hotovo!

A jaká tedy je? Pyšní se opět vyšším výkonem a efektivnějším prováděním častých operací. Chlubit se však může i zcela novými funkcionalitami:

Tak například je tu možnost registrování požadavků, zajišťující automatizaci celé škály mezi-uživatelských operací: Od bezobslužného zakládání účtů, přes schvalování či hlasování prostřednictvím e-mailového obsahu až po různé příspěvky, žádanky a mnohé další potřeby našich klientů. A jak je v platformě flexideo dobrým zvykem, opět platí: Vše je ve velké šíři nastavitelné a přizpůsobitelné konkrétním požadavkům uživatelů. A pozor, možné je registrovat i vlastní funkcionality! Meze tvůrčím nápadům se zkrátka nekladou.

Vylepšeními prošla i webová část flexideo serveru. Jedná se nejen o zrychlení odezvy na některé požadavky a posílení zabezpečení, přidány byly také některé další možnosti. Například jsou tu tzv. nice-url, které poskytují schopnost nastavovat pro webové rozhraní platformy „hezčí odkazy“, které si uživatelé snadněji zapamatují. Dalším příkladem rozšíření schopností webového serveru je nový koncept přesměrování: K tomu, aby se server aktivoval a nabídl uživateli své služby, již není nutné zadávat jeho celou přesnou adresu. Toto i další vylepšení celkově přispívají ke komfortnějšímu přístupu do koncových aplikací a usnadňují jejich použití.

Ale rozhodně jsme ještě neřekli poslední slovo. Sledujeme nejnovější trendy a připravujeme další vylepšení flexideo serveru i dalších vrstev platformy, abychom plně uspokojili vaše potřeby. Zachovejte nám věrnost a držte palce, ať s našimi plány neshoříme. Když je venku těch třicet nad nulou.