Nová verze, vzhled a funkce flexideo tools

Další v řadě našich letošních aktualizací se týká součásti flexideo tools. A podobně jako u flexideo replikátoru a flexideo updateru jsme i v nástrojích udělali více, než jim jen převlékli kabát.

Kromě nového designu a úpravy ergonomie jde o vylepšené algoritmy jednotlivých nástrojů.

Například nástroj pro import dat je nyní mnohem inteligentnější. Dokáže si poradit s výpadky počítače v průběhu importu, a to i při použití zbrusu nové volby dávkovače. Ta umožňuje rozložit i objemné dávky dat v čase, aniž by bylo potřeba užívat systémové importy. Volba dávkovače se objevuje i v jiných částech flexideo tools, například v testovači požadavků.

Vylepšili jsme i práci s formáty. Při exportu a především importu již nemusíte řešit, v jakém formátu jsou data dodána. Dle očekávaných struktur a obsahu si flexideo tools poradí s drtivou většinou formátů a data převede do databáze bez chyb. Datumy, časy, zaškrtávací pole, se vším si poradí bez dalšího dotazování.

V neposlední řadě byla výrazně optimalizována a vylepšena práce s úlohami v jednotlivých nástrojích. Odebrali jsme některé potvrzovací hlášky a nahradili je automatickým rozhodováním, což výrazně usnadňuje práci s nástroji v praxi.

Nový manažer úloh umožňuje automatický výběr nástroje a jeho úlohy dle složky, odkud je nástroj spuštěn. Nyní můžete svým uživatelům vytvořit ikonky ve složkách Windows, jako jsou například „odeslat přílohy do flexideo“, „načíst data do systému“ či jiné. Díky tomu je velmi snadné uložit PDF do složky smluv a pomocí automatického párovače tyto dokumenty přiřadit k flexideo záznamům.

Co říct závěrem? Všechna vylepšení jsou napsána praxí a s jediným cílem: aby vaše práce s platformou flexideo byla uživatelsky ještě příjemnější a efektivnější. A děláme to pro vás rádi!