Nová tvář a funkce flexideo replikátoru

Příchod jara je nesmělý, zato my jsme se rozhodli k razantnějšímu kroku a uvolnili novou verzi flexideo replikátoru.

Představuje první v řadě nových vzhledů, neboť jsme přistoupili k radikální proměně designu a ergonomie ovládání. Dále jsme doplnili určité funkcionality, jako například průvodce založením nové aplikace, který za vás vytvoří vše potřebně při rozběhu nových aplikací na bázi platformy.

Avšak hlavním přínosem aktualizované verze je roztřídění a přeorganizování všech možností do zcela nového rozložení. Monitorovali jsme nejčastěji používané funkce a začlenili je pod největší ikony, čímž se stávají nejsnáze dostupné. Další běžné funkce naleznete pod středně velkými schematickými ikonami, okrajové funkce a volby verze jsou pod drobnějšími tlačítky.

Uživatelsky pohodlnější se stává práce s každou aplikací, pro snadnější a přehlednější úpravy jsme sjednotili nastavení do jediného dialogu. V návaznosti na nedávné rozšíření akčního protokolu najdete v nastaveních nové možnosti pro registraci externích webových služeb, pars jejich protokolu a jejich zařazení do aplikace k dalšímu využití.

Vylepšení se také dočkal XDS designer a průvodce pro replikaci verze. O těchto funkcích však podrobněji až někdy příště, neboť pro usnadnění práce s XDS připravujeme zcela nové funkce.

O těchto funkcích ale ještě napíšeme příště, protože připravujeme zcela nové funkce pro usnadnění práce s XDS.

Užívejte si výhod a efektivity stále vylepšované unikátní platformy fexideo.