Poskládejte si svou vlastní domovskou stránku

Nová verze nadstavby flexideo / COMEX přínáší zbrusu novou funkcionalitu. Již nebudete muset opakovaně hledat to, co často používáte. Nebudete nuceni se proklikávat aplikací ke kýžené stránce. Díky nové volbě si to nyní totiž připnete na svou domovskou stránku!

Webové aplikace vytvořené a používané na platformě flexideo vždy byly skládány z komponent. Z kostiček, jako jsou formuláře, tabulky, filtry, grafy, náhledy, mapy atd. Každá část aplikace, každá její stránka, je z nich poskládána. Ale poskládal ji někdo jiný podle představ svých a nikoli vašich.

Nyní to můžete změnit! Můžete si sami vybrat kostičky, které chcete mít jako uživatel rychle dostupné a připnout  je na svou úvodní stránku. Zde si výběr uspořádáte podle vlastního uvážení. Budete tak při vstupu do aplikace mít ihned po ruce vše potřebné.

Jakmile se stanou některé věci neaktuálními, jediným kliknutím je opět z úvodní stránky odeberete. Pokud nakonec odeberete všechny přidané kostičky, bude se vám zobrazovat výchozí stránka používané aplikace. Ta vaše prázdná se skryje a to zase až do chvíle, dokud si na ni nepřipnete něco nového.

No a protože si vedle celých přehledů můžete připnout i konkrétní otevřené položky, nestane se vám napříště, že byste zapomněli třeba něco dodělat. Při dalším otevření flexideo aplikace budete mít naposledy připnutou věc přímo před sebou.

Navíc například tabulky nemusíte připínat celé, stačí připnout jen hledáček, tabulka se zobrazí až při jeho použití.

Tak s chutí do toho, vytvořte si také svou novou úvodní stránku.