Procesy? Snadno, rychle a spolehlivě!

Stále sledujeme co na flexideo technologii vylepšit či zjednodušit abychom dále zvyšovali laťku efektivity. Žádná užitečná aplikace, která má zastat mnoho různorodé práce, se neobejde bez efektivního procesního řízení. Proto jsme moc rádi, že vám můžeme představit nový způsob jak tyto věci řešit snadněji, lépe a rychleji.

Měsíc duben byl tak ve znamení finalizace a velkých příprav na spuštění nového konceptu řízení  procesních uzlů. Co tedy nové menu nabízí?

  • V prvé řadě je tu možnost automatického přiřazení. Stačí určitému dokumentu přiřadit potřebný uzel a vše ostatní již poběží samo.
  • Nemusíte se bát žádných zdvojení či paralelního zpracování. To co je pro každý server přirozeností, tj. paralelní práce s vklákny. lze v procesech vypnout volbou jejich synchronizace;
  • Jiná volba zase umožňuje automatické řetězení a tvorbu front zpracovávaných úkolů, pokud jsou např. citlivé na zdroje;
  • Také jsme zavedli jednotnou a přehlednější identifikaci a grafické zobrazení vámi tvořených procesů;
  • A je toho ještě mnohem víc, nebojte se vyzkoušet nebo nás kontaktujte a objednejte si školení.

 

Nový koncept samozřejmě plně navazuje na ten původní a není nutné žádných úprav stávajícíh aplikací. Vlastně vše proběhne samo v rámci průběžných aktualizací platformy, aniž byste to registrovali. Získáte však možnost řadu věcí dále vylepšit. Přejeme, ať se to daří na výbornou!