Vše pěkně na jednom místě

Naše snaha o neustále zlepšování nyní přinesla další ovoce. Tvorba a správa vašich flexideo aplikací je od teď ještě snadnější. Vše potřebné je totiž dostupné z jediného seznamu.

Replikátor, intranet, nastroje pro tvorbu comexu, klony nastavení, registry, administrace, prohledávání nastavení, tvorba speciálních akcí, jejich testování a mnoho dalšího. Vše je nyní snadno dostupné již z úvodního seznamu vašich aplikací v replikátoru a pod jediným přihlášením. Stačí otevřít replikátor a buď rovnou pokračovat tam, kde jste přestali nebo vybrat jinou aplikaci a máte vše pěkně pohromadě. Není třeba spouštět další pomocné programy a vybírat v nich ty správné odkazy a k nim ta správná oprávnění.

A abychom pohodlí ještě znásobili, nemusíte se již starat o ukládání. Spolu se sjednocením rozhraní jsme také zajistili, že vše co budete tvořit se automaticky uloží! Stále však budete mít možnost se vrátit k předchozímu stavu. Takže ať již jde o klíčovou tvorbu XDS (DNA aplikace) nebo třeba dílčí nastavení v intranetu, vše se průběžně ukládá a můžete kdykoli odejít a po ná vratu vše najít tak jak jste to opustili.

Protože nám to ale pořád nestačilo, přidali jsme do nově sloučených nástrojů aplikace ještě řadu nových vychytávek. Jsou tu například nové selektory, pomocí nichž vyberete procesní uzel stejně snadno jako soubor, ikonu nebo složku. Snadno tak zadáte tvorbu, přenos či aktualizaci určitých částí aplikace do comexu či jiné aplikace pouze pomocí několika kliknutí.

Tak si nezapomeňte provést aktualizaci, ať nový replikátor může šetřit čas i vám.