Zkrášlili jsme symboly a prostředí intranetu

Jaro klepe na dveře, brzy všechno rozkvete a svět bude zas o něco pestřejší. Lépe řečeno, bude jako naše flexideo! Kromě spousty menších i větších úprav jsme totiž vylepšili vzhled používaných nástrojů.

Do práce jsme se pustili s důsledností detektiva: Prošli jsme každý jednotlivý nástroj, každou volbu v intranetovém prostředí a zvolili či vytvořili přesně odpovídající symbol. Zároveň jsme se snažili zachovat významovou návaznost na dosavadní obsah. A výsledek? Stovky nových, výraznějších, a jistě i hezčích symbolů. A také jsme upravili tisíce řádků menu a nabídek tak, abyste se při používání systému snadněji a lépe orientovali.

Zároveň jsme uvolnili základní knihovnu ikon pro složky a přehledy intranetu, které jsou nyní dostupné na jediné kliknutí. Nyní tedy budete moci vyšperkovat grafickou podobu i těch aplikací, které v platformě flexideo sami tvoříte. Jediným kliknutím přeměníte běžný vzhled položky tak, aby vizuálně lépe odpovídala Vámi zamýšlenému účelu. A pokud by ani to nestačilo, umožnili jsme Vám registrovat si symboly a ikony vlastní.

Když nová sezóna, tak i nová vizáž. A s ní nové možnosti. Udělali jsme další krok k ještě efektivnější tvorbě aplikací a brzy přibudou další. Zkrášlujte s námi, flexideo za to stojí!