Zlatá medaile pro flexideo

V rámci sponzoringu jsme tento měsíc přijali neobvyklou výzvu: Připravit v rekordně krátkém čase informační systém pro mistrovství ČR v moderní gymnastice. A byla to skutečně výzva, neboť na veškerou analýzu, přípravu, tvorbu a testování jsme dostali pouhé dva týdny.

Kromě běžných administrativních úkonů jako registrace, losování pořadí a přípravy jednotlivých závodů bylo třeba řešit i vyhodnocování pořadí v reálném čase, promítání výsledků na plátno aj. A samozřejmě se postarat, aby na poli informatiky všechno klapalo, jak má.

S celým úkolem jsme se vypořádali se ctí, opět se v praxi ukázala kvalita systému flexideo. A jak je naším dobrým zvykem, nabídli jsme i něco navíc: Zprovoznili jsme aplikaci, kde mohli diváci sledovat průběh závodů nezávisle na aktuálním dění na závodišti. Závodnice měly k dispozici odhadovaný čas jejich startu v dané kategorii, spolu s informací o potřebném náčiní. Systém automatického plátna bylo možné vystavit kdekoli v hale i mimo její prostor.

Jsme opravdu pyšní na to, že systém flexideo uspěl i v takto náročných podmínkách. Zajistili jsme bezproblémový průběh celé akce vteřinu po vteřině, všem zúčastněným poskytli kvalitní informace a umocnili celkový zážitek ze sportovního zápolení.